خدمات
_

مجموعه آتیا

آتیا چه خدماتی به شما ارائه می دهد؟

خدمات
_

مجموعه آتیا 

آتیا چه خدماتی به شما ارائه می دهد ؟

 چاپ

 چاپ

 کارتن سازی

 کارتن سازی

atiaco
_

خدمات کارتن سازی ما 

چیست و چگونه انجام می شود ؟

کارتن سازی یک محصول سلولوزی می باشد که به عنوان اقتصادی ترین و پرکاربردترین گزینه های بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از 3 تا 5 لایه کاغذ ضخیم و فشرده ساخته می شود.  

  • هارد باکس
  • کارتن لمینتی
  • ایندربرد
  • کارتن مقوایی

 طراحی گرافیک

 طراحی گرافیک

در مجموعه آتیا طراحی ها  چگونه انجام می شود؟

انواع قالب های بصری مانند؛ لوگو، نام تجاری، اوراق اداری، بروشور، کاتالوگ، تقویم، سر رسید، بسته بندی، بیلبورد، پوستر، انواع استند، لیبل محصولات، صفحه آرایی، فرم بندی مجلات، کتب و نشریات … از جمله تاثیرات بصری می باشد که همکاران ما با ایده هایی نو و توانایی های هنری خویش نقش مهمی در تثبیت برند مشتریان، داشته.

  • بسته بندی
  • تقویم و سررسید
  • لوگو و اوراق اداری
  • صفحه آرایی
  • لیبل محصولات
  • پوستر و بیلبورد
Photographers-Insurance-Cost-Coverage-More
Photographers-Insurance-Cost-Coverage-More

 عکاسی

عکاسی

image
0.1

عکاسی صنعتی

هر نوع عکاسی که عکس‎برداری با هدف فروش صورت گیرد در زیر شاخه عکاسی صنعتی قرار می‎گیرد. عکاسی صنعتی عکس برداری از محصولات و خدمات  را در بر می‎گیرد

0.2

عکاسی تبلیغاتی

عکس های تبلیغاتی بر روی فروش محصولات تاثیر بسزایی دارند. به طوری که کمپانی های بزرگ هزینه بسیاری را صرف این کار می کنند. مجموعه آتیا سعی دارد با ارائه خدمات عکاسی تبلیغاتی به فروش مشتریان خود کمک کند.

برندینگ و مشاوره تبلیغاتی

برندینگ ومشاوره تبلیغاتی

atiaco
_

اهمیت برندینگ 

برای کسب کار شما چیست؟

از آنجاییی که تبلیغات یکی از راه های ارتباطی مهم با مشتریان بوده و حرکت در این مسیر یاده نیست؛ مشاورین تبلیغاتی ما با ارائه  برنامه ریزی و اجرا تبلیغات، ایده پردازی طراحی استراتژی پیام و تدوین کمپین تبلیغاتی برای رسیدن به بالا ترین  سطح اثر بخشی و دستیابی به بهترین نتیجه شما را رهنمود خواهند کرد.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است از این رواهمیّت بسیار زیادی دارد.طراحان ما با توجه به استاندارد های روز وب سایتی منحصر به فرد و جذاب برای شما خلق خواهند کرد.

اینستاگرام

امروزه اینستاگرام یکی از مهم ترین جایگاه ها برای کسب درآمد است وجایگاهی برای دیده شدن کسب و کار شما تلقی می شود. مجموعه آتیا با ارائه خدمات مربوط به اینستاگرام سعی دارد تا شما را در پیشرفت دراین راه همراهی کند.

Responsive Design

طراحی وب سایت شما به صورتی که در تلفن های هوشمند هم به خوبی تمایش داده شود.
image

طراحی اپلیکیشن

مجموعه آتیا طراحی اپلیکیشن برای  هر دو سیستم عامل اندروید و ios را انجام می دهد و تا یک سال پس از انتشار اپلیکیشن ضمانت پشتیبانی و رفع هر گونه مشکل احتمالی را می دهد.

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت شامل تولید محتوا، بروز رسانی ها ، رفع مشکلات، انجام تغییرات و اصلاحات و … می شود. هر وب سایت فعال نیاز به نگهداری دارد ، امروزه پشتیبانی سایت از طراحی آن اهمیت بیشتری دارد. یک وب سایت هر قابلیتی که داشته باشد بدون محتوا ارزشی ندارد.

Location Service

ثبت لوکیشن (location) مورد نظر شما در در گوگل مپ (google map)